Yaşam

Spice Girls Buluşması

Cumartesi gecesi Victoria Beckham, Londra’da 50. yaş gününü kutladı. Etrafı arkadaşları, ailesi ve tüm Spice Girls arkadaşları tarafından kuşatıldı. Neyse ki kocası David Beckham bu önemli buluşmayı kaydetmek için oradaydı. Melanie Chisholm, Emma Bunton, Melanie Brown ve Emma Bunton, Posh Spice’ın (Victoria Beckham) partisini ikonik bir buluşmaya dönüştürdüler ve hatta hit şarkılarından biri olan “Stop”u bile seslendirdiler.

Stop, grubun üçüncü single’ı olarak Mart 1998’de yayınlandı. Grup, 1994’te kuruldu ve 2000’de ayrıldı. 2019’da genellikle dört kişilik bir grup olarak birkaç kez yeniden bir araya geldiler, Victoria 2012’de Londra Olimpiyatları kapanış töreninde onlara katıldı.

Ailenin bir arkadaşı Daily Mail’e şunları söyledi: “Hepsinin orada olması Victoria için dünyalara bedeldi. Hayatının büyük bir parçasıydılar ve birlikte çok şey paylaşıyorlardı. Bunlar özel günlerdi ve tabii ki 50. yaşını kutlamak için orada olmaları onun için harikaydı. Her şeyi mükemmel kılıyordu.”

Victoria kısa süre önce ayağını sakatlamıştı. Sabahın erken saatlerinde parti sona erdiğinde, Mayfair özel üyeler kulübü Oswald’s’tan David tarafından taşınırken fotoğraflandı. Kocasının sırtındayken gülüyordu ve güneş gözlüğü takıyordu.

David, kutlamada karısını onurlandırmak için toplantıda etkileyici bir konuşma yapmıştı.

Bir kaynak The Sun’a şunları söyledi: “Pop şarkıcısı olan ve modacıya dönüşen eşi ile aşklarından bahsederken, (bir yandan da doğum günü kızı hakkında şakalar yaparken) evde tek bir göz kuru kalmadı.”

Etkinlikte ayrıca Rosie Huntington-Whiteley, Jason Statham, Marc Anthony, Nadia Ferreira, Gordon ve Tana Ramsay, Eva Longoria, Tom Cruise ve Salma Hayek gibi yıldızlar da görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu