Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Kontrol Altında İlerliyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TİS Otoyolu Dörtyol-Payas kavşakları 2-4’te yer alıyor. kilometre, Özerli Viyadüğü’ndeki genleşme derzi imalat çalışmaları nedeniyle kontrollü ulaşıma izin veriliyor.

Tekirdağ-İstanbul il sınırı-Büyükçekmece karayolu 0-5. Kilometresindeki üst yapı yenileme ve köprü yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Ankara-Çankırı yolunda 15-17, Çorum-Mecitözü-Amasya yolunda 5-7, Bingöl-Genç-Diyarbakır yolunda 0-43. Dünyanın kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle dünyanın bazı yerlerinde ulaşım denetimli bir şekilde devam ediyor.

Bursa-Yalova yolu 26-27. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle Yalova yönü trafiğe kapatıldı. Bu bölümde diğer yönden çift yönlü taşıma yapılmaktadır.

Piraziz-Giresun-Espiye yolunun 36-38. kilometre (Keşap mevkii), çift yönlü tek şeritten ulaşım sağlanmaktadır.

Aydın-Denizli yolunun 12-14. Kilometrelerce otoyol kavşağı (Sarayköy Kavşağı) yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Kangal-Divriği yolunun 28-30. Kilometrelerce ulaşımın çökmesi nedeniyle ulaşım çift taraflı tek şeritte yapılıyor.

Kaş-Demre-Finike yolunun 63-64. Kilometrelerce yapılan kanalizasyon altyapı çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu