Teknoloji

Final Fantasy 16’ya İki Farklı DLC Geliyor

 
Square Enix, yaptığı yeni bir açıklamayla aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy 16 için iki farklı fiyatlı DLC paketinin birlikte yayınlanacağını doğruladı. Ayrıca ekip geçen gün Final Fantasy 16’nın PC versiyonunun da resmi olarak geliştirilmekte olduğunu duyurdu.
 
FF 16 için yeni genişletmeler yolda
 
 
 
Square Enix, Final Fantasy 16’nın PC versiyonuna ilişkin daha fazla detayın yıl sonundan önce paylaşılacağını belirtti. Bu açıklamayla PC versiyonunun bu yıl çıkmayacağını öğreniyoruz ve iddia olarak önümüzdeki yıl geleceğini söyleyebiliriz.
 
Geçtiğimiz gün Final Fantasy XVI yapımcısı Naoki Yoshid, PAX West’te (oyuncu toplulukları ve panellerin yer aldığı etkinlik) PlayStation 5 sürümü için değerli bir güncellemenin yayınlandığı haberini paylaştı. Şöyle ekledi: “Final Fantasy XVI’nın yayınlanmasının üzerinden iki aydan biraz fazla zaman geçti ve oyunculardan çok sayıda geri bildirim aldık. Geliştirme ekibi ve ben de videolarınızı ve yayınlarınızı izledik. Buna dayanarak, Size yeni bir güncelleme sağladık.”
 
Final Fantasy 16, Haziran ayında PS5 için yayınlanmıştı ve Square Enix, oyunun bir süre daha Sony konsoluna özel kalacağını belirtmişti.
 
Yeni güncellemeye ilişkin notları aşağıda bulabilirsiniz:
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu