Haber

Çok kızmıştı! “İcardi’den Murat Sancak ne olacak?” diyen Dursun Özbek’ten sert açıklamalar

galatasarayÖnder Dursun Özbek, katıldığı programda Adana Demirspor Lideri Murat Sancak’ın Icardi’nin maliyetiyle ilgili sözlerine sert yanıt verdi.

“YARIN KULÜBE GELSİN, ONA GÖSTERECEĞİM”

Adana Demirspor Lider Murat Sancak galatasaray Icardi’yi 750 bin euroya getirdi. Çocuklara anlatsınlar, o kadar para yok.” Sözleri Özbek’i kızdırdı. Dursun Özbek. SporGece programında Sancak’a yanıt vererek, ” galatasaray şeffaf kulüp Murat’ın bu sözlerini tuhaf buluyorum. kafam çok karışıktı Ben bir şey söylüyorum, orası farklı bir şey söylüyor. Bence hoş bir kelime değil, hoş değil. Yarın kulübe gelsin, ben de ona Icardi’nin ne kadar oynadığını değil, ne kadar oynadığını göstereyim. Bizi diğer kulüplerle karıştırmayın. Icardi’den Murat Sancak’ın nesi var! Hayranlarıma sesleniyorum. “O benim hayranım değil” dedi.

SANCAK NE DEDİ?

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, katıldığı programda Galatasaray’ın Icardi’ye ödediği maaşın 750 bin euro olmasının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Programda sancak, “Çocuklara anlatsınlar öyle para yok. Boşverin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Ne olduğunu anlatmayacağım, zor durumda kalmasınlar” dedi. 1 milyon 750, 2 milyon 750 bin kira parası verirdim, o kadar değil.”

tortumhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu