Haber

Cemre Demirel kimdir? AK Parti mitinginde videosu gösterilen Cemre Demirel neden gündem oldu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçime bir hafta kala İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen AK Parti mitinginde bir konuşma yaptı. Mitingde dev ekrana yansıtılan bir videoda sosyal medya fenomeni Cemre Demirel de yer aldı. Yaşananların ardından Cemre Demirel hakkında araştırma başlatıldı. Peki Cemre Demirel kimdir ve ne iş yapmaktadır? Cemre Demirel neden gündemde, ne dedi?

Detaylar içeriğimizde…

Cemre Demirel kimdir?

Cemre Demirel, Sn. Yaygın olarak Sikkofield olarak tanınmaktadır. Blogspot sahibi olan Demirel, 1989 doğumlu. Babası Ali Demirel’i çok küçük yaşta kaybeden sosyal medya fenomeni, o zamandan beri amcasıyla sıkı bir bağ kurdu. Cemre Demirel’in amcası Ahmet Demirel’in kültür seviyesinin iyi olması yeğenini de etkiledi.

Okurların ilgi gösterdiği bir yazar haline gelen Cemre Demirel; İlluminati, HAARP ve Elon Musk gibi dikkat çekici konularda makaleler yazdı. Demirel, Galatasaray Üniversitesi’nde okudu.

Cemre Demirel ne yapıyor?

Cemre Demirel’in asıl ünü, kimliğini bile açıklamadan anonim olarak yönettiği blogspot michael sikkofield ile elde edildi. Kalemi çok kuvvetli olan Demirel, ‘Başka Din Tasavvuf’ ve ‘Piyon: Gerçekle Başa Çıkamıyorsan Saçmalıktan Kule Yap’ kitaplarını yazmıştır.

Cemre Demirel neden gündemde?

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Mayıs Pazar günü Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen AK Parti İstanbul mitingine katıldı. Miting sırasında paylaşılan bir sahne tepki çekti. Görüntüde fenomen Cemre Demirel de vardı.

menderes-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu