Haber

Atakum Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor

Atakum Belediyesi, kent genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “Vatandaşlarımıza konforlu ve güvenli ulaşım sağlamak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.”

Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kent genelinde yol bakım-onarım çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Belediye ekipleri, Atakum’un merkez ve kırsal mahallelerinde birçok noktada asfalt yama ve taş döşeme çalışması yapıyor.

İlçe genelinde ulaşımın daha konforlu hale getirilmesi için devam eden çalışmalarda kamyon, ekskavatör, kepçe ve silindir gibi birçok iş makinesi kullanılıyor. Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı gruplar, yoğun çalışmayla yolları ve araç geçişlerini vatandaşların kullanımına hazır hale getiriyor.

Yol yapım çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten Lider Deveci, şunları kaydetti:

“Teknik ekibimiz hasarlı yolların onarımı ve yeni yol yapım çalışmaları için 7/24 sahada çalışıyor. Vatandaşlarımıza en güvenli ve konforlu ulaşımı sağlamak istiyoruz. Bu nedenle tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. İlçemizde ulaşım başta olmak üzere sorumluluk alanımıza giren tüm alanlarda tüm gücümüzle komşularımızın yaşam konforunu artırmak için büyük çaba sarf ediyoruz.”

gevas-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu