Haber

Yusuf Güney popüler müziği bırakıyor

“Astral seyahat ile uzaya gittim, geldim. NASA bir çok bilgiyi benden sonra açıklıyor”Sözleriyle gündem yaratan Yusuf Güney, önceki gün Baltalimanı’nda meydana gelen bir etkinliğe katıldı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan müzisyen, “Pandemi süreciyle birlikte yaklaşık 3 yıldır sahnelerden uzak kaldım. dönemden bıktım.”söz konusu.

“Hayvanlar bile müzikle sakinleşir.”

Popüler müziği bırakacağını açıklayan ünlü isim, “41 yaşıma geldiğimde popüler müziği bırakacağım. Çok farklı ve özel bir müzik yapacağım. Osmanlı’da müzikle şifa vardı ama artık kullanılmıyor. Bunun üzerine gideceğim. Hayvanlar bile müzikle sakinleşir.

Müziğin gücü inanılmaz. Bir yıl daha popüler müzikle sizlerle olacağım ama ondan sonra dediğim gibi olacak.”terimleri kullandı.

“Alim değilim”

39 yaşındaki müzisyenin aklına son aylarda çok konuşulan astral seyahatle ilgili sözleri geldi. “Ben alim veya derviş değilim. Bu manevi bir tecrübe ve bunu ispat edemezsiniz. Bu alay edilecek bir şey değil. Eleştiriler kadar destek ve tebrikler de vardı. 2023’te olanları gördünüz.”

Bunlar sadece başlangıç. İnsanlarla durumumu paylaşmak istedim ama erken davrandım, anladım.”cevabı verdi.

aladaghaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu