Haber

Tour of Antalya’dan ‘yeşil’ farkındalığı

ANTALYA (İGFA) – ‘Farkındalık Kampanyası’, insanoğlunun en değerli yaşam kaynaklarından biri olan ormanlara dikkat çekecek. “Farkındalık Yolculuğu”nda Antalyalılar’ın yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve yerel yöneticiler de bisiklete binecek.

Her yıl belirlediği temaları, sportif değerleri, sporun gücü, çevresel ve sosyal konularda gerçekleştirdiği farkındalık faaliyetleriyle milyonlarca bireye ulaşan AKRA destekli uluslararası bisiklet yarışı Tour of Antalya, tüm dünyayı ağırlayacak -ünlü bisiklet takımları 8-11 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında beşinci kez yarışacak.

Akdeniz Reklamcılar Derneği (ARD) başta olmak üzere Antalya’daki sivil toplum kuruluşlarının da desteklediği “Farkındalık Kampanyası”nın 2024 yılı teması; Son yıllarda çıkan yangınlarla yok olan ormanlara dikkat çekilecek. “Yeşil bir gelecek için ormanlarımızı hep birlikte koruyalım” sloganıyla düzenlenen Farkındalık Gezisi, Antalya Turu’nun son günü olan 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 13.30’da başlayacak.

Antalya Müzesi önünden başlayacak olan Antalya Farkındalık Yürüyüşü turu Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek. Antalyalıların yoğun ilgi gösterdiği “Bilinçlendirme Sürüşü”ne Gençlik ve Spor Bakanı, Antalya Valisi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı, Muratpaşa Belediye Başkanı ile Antalya’daki kişi, kurum ve kuruluşlar katıldı. geçmiş yıllar.

AKRA destekli Antalya Turu uluslararası bisiklet yarışı 2024’te dünyaca ünlü bisikletçiler “Yeşil bir gelecek için ormanlarımızı birlikte koruyalım” diyerek “Yeşil bir gelecek” için pedal çevirecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu