Haber

Şehzadeler Belediyesi Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 2.500 Türk bayrağı dağıttı

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamaları nedeniyle vatandaşlara ve esnafa 2.500 Türk bayrağı hediye etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ile birlikte, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu ve Cumhuriyetin 100. yıl dönümü heyecanını kutlamak amacıyla vatandaşlara ve esnafa 2.500 Türk bayrağı hediye etti.

Kutlamaların coşkusuna ve milli birliğin sembolü Türk bayrağının önemine vurgu yapan Lider Çelik, “Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun en önemli günlerinden biridir. Bu yıl da bu bayramdayız. Özellikle Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutlamanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Bu anlamlı günde vatandaşlarımızın ve esnafımızın bayraklarıyla birlikte “Onların da orada olmalarını, coşkularına ortak olmalarını istedik” dedi.

Başkan Çelik ve belediye ekipleri, Şehzadeler ilçesinde çeşitli nokta, cadde ve sokaklarda vatandaşlara bayraklarını teslim etti. Esnaflar da bu değerli günde milli birlik ve beraberlik vurgusu yaparak işyerlerine astılar. Vatandaşlar bu anlamlı jestten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutlama fırsatı bulduklarını belirtti. -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu