Ekonomi

MÜSİAD Vizyoner ’23 Etkinliği Muğla’da Gerçekleştirildi

MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Nevzat Aykaç ve yönetimi, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Merkezi tarafından iki yılda bir düzenlenen MÜSİAD Vizyoner’23 etkinliğine katıldı.

Çok sayıda MÜSİAD üyesi iş adamı, davetli ve özel davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen Vizyoner’23’e, MÜSİAD Muğla Başkanı Nevzat Aykaç, Başkan Yardımcısı Abdullah Şenol Şengür ve Yönetim Kurulu Üyesi Barış Cantopçu da katıldı.

‘Gücümüz’ sloganıyla gerçekleştirilen Visionary’23’te ‘Teknolojide Gücümüz’, ‘Girişimcilikte Gücümüz’, ‘Dünyayı Değiştirmede Gücümüz’ konuları konuşuldu. Dünya’, ‘Değerlerimizde Gücümüz’. Oturumlarda katılımcılara değerli bilgiler aktarıldı.

MÜSİAD Muğla Başkanı Nevzat Aykaç’ın katıldığı programda; “MÜSİAD’ın 2015 yılından bu yana 2 yılda bir düzenlediği ve bu yıl 5’incisini düzenlediği Vizyoner ’23 programının ‘BİZ’in gücü’ sloganıyla gerçekleştirilmesi ülkemiz açısından anlamlı bir ifade olmuştur. İnsanlık olarak siz, ben ayrımı yapmadan zorlu süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde, “Bizim Gücümüzle birlikte hareket etmenin önemi vurgulandı. Bu programa ücretli konuşmalarıyla katılan bürokrat, üretim, bilim ve akademisyen misafirlerimizin seçimi bize günün anlamını ve değerini bir kez daha göstermiştir” dedi.

MÜSİAD Vizyoner’23’e Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, yazar ve akademisyen Prof. Dr. Türker Kılıç, Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali gibi değerli isimler katıldı. Törene A Milli Futbol Takımı’nın başarılı teknik direktörü Taha Koç ve Vincenzo Montella katıldı. – MUĞLA

karayazi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu