Haber

Muğla Gençlik ve Spor’dan başarılı sonuçlar

MUĞLA (İGFA) –Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında farklı illerde düzenlenen müsabakalarda Atletizm, Güreş ve İzcilik branşlarında Muğla’yı başarıyla temsil etti.

19-21 Mayıs 2023 tarihlerinde Antalya Manavgat’ta düzenlenen Türkiye Yağlı Güreş Ligi Manavgat 10. Yağlı Güreş Güreş karşılaşmasında Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Eymen Efe Çeşte minik 1 kategorisinde üçüncü oldu.

Büyükşehir sporcusu Özge Türkmen, 19-21 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında İzmir’de düzenlenen “Turkcell U-16 / U-18 Türkiye Şampiyonası Bölge Seçme Yarışması”nda atletizm branşında Muğla’yı temsil etti. 05-06 Ağustos 2023 tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilecek olan U-16 Türkiye Şampiyonası’na katıldı. 4 Bölgede Yaş Kümesi. Ayrıca Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren İzciler ve Başkanlar, 16-20 Mayıs 2023 tarihlerinde Samsun’da düzenlenen İstiklale İlk Adım Milli Kampı’na katıldılar. Ulu Önder Gazi’nin görev yaptığı yerde düzenlenen törenlere katıldılar. Mustafa Kemal Atatürk İstiklal için ilk adımını attı Katılan izciler 1919 metrelik bayrağımızı gururla taşıdılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu