Haber

Muğla Büyükşehir Acil Müdahale Tekneleri Göreve Başladı

Muğla Büyükşehir Belediyesi deniz yangınlarına birinci müdahale ve deniz yüzeyinde paklık için 3 adet acil müdahale teknesini aldı. Tekneler Bodrum, Marmaris ve Fethiye ilçelerinde misyona başladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi kıyı tesislerinde ve denizlerde oluşabilecek her türlü aksiliklere süratli ve tesirli biçimde müdahale etmek için 3 farklı uzunluk ve tipte acil müdahale teknesi aldı.

3 Tekne Vazifeye Başladı

Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan üç adet çok gayeli acil müdahale teknesi deniz yangınlarına birinci müdahale, işçi ve yaralı nakli, denizde denetim vazifesi ve deniz yüzeyi paklığı yapacak. Üç adet çok maksatlı acil müdahale teknesi Fethiye, Bodrum ve Marmaris limanlarında misyona başladı.

Deniz Yüzeyi Paklığı Yapacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından son olarak alınan Fethiye Limanında vazifeye başlayan 4.50 metre eninde, 9.80 metre uzunlunda olan çok emelli acil müdahale teknesinde, deniz yüzeyi paklığı için konveyör sistemi bulunuyor. Ayrıyeten teknenin üzerinde vinç sistemi de yer alırken birçok farklı duruma müdahale yeteneği bulunuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu