Haber

Kılıçdaroğlu’ndan yeni seçim sözü! Bu kez kadınlara seslendi: İlk 6 ayda yapacağız.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, vaatlerine bir yenisini ekledi. Twitter hesabından açıklama yapan Kemal Kılıçdaroğlu kadınlara seslendi.

“İSTANBUL SÖZLEŞMESİ SADECE BİR BAŞLANGIÇ”

İstanbul Sözleşmesiİstanbul Sözleşmesi’nin sadece bir başlangıç ​​olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “İlk 6 ayda kadınların eşit temsili için alt sınır getirerek kadınlara dayatılan ‘cam tavanı’ yıkacağız. halka açık şirketlerde yönetim kurulu. İstanbul Sözleşmesi bunlardan sadece biri. Başlangıç. Çok kapsamlı bir reform listemiz var.”

“UNUTULMAZ OLURSAK HAKLARINIZI SAVUNMAK İÇİN BİR AVUKAT GÖRÜŞÜRSÜNÜZ”

CHP lideri Kılıçdaroğlu ise iki gün önce Denizli’de düzenlenen Kadın Buluşması’nda şunları söyledi: “Dile taşınan çok sorun var. Kadın cinayetleri var biliyorsunuz. Caiz mi, doğru mu? Adalet arayan kadınları mı öldürüyoruz, biz uğraşmak zorundayız, Hanım Kollarımızın telefonu var, kadın şiddet görüyorsa arayınca hemen avukat tutuyoruz, psikolog atıyoruz bunu unutmayın. .Telefonu aradığınızda, telefonun ucunda endişelerinize ulaşacak ve haklarınızı savunacak bir avukat göreceğinizi unutmayınız.

“YURT SORUNUNU TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE ÇÖZECEĞİM”

Bu ülkenin tüm hanımlarına sözüm; Yurt sorununu en geç bir yıl içinde tüm Türkiye’de çözeceğim. Çocuklarımız sıcak su, soğuk su ve genişbant internet erişimi olan yurtlarında kalacaklardır.

“ÇOCUKLARA KAYNAK SAĞLAYACAK”

Aile destek sigortası: Devletin geliri olmayan veya geliri asgari fiyatın altında olan tüm ailelere yardım etmesi anlamına gelir. Ama bu kadar makarna dağıtarak değil. Hanımın banka hesabı açılacaktır. Her ay normal memur olarak, kadrolu olarak bir kadın emekliye gidip emekli maaşını çekecek. Çocuklarının geçimini sağlayacak.

nurdagiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu