Haber

Kaçan güvercini kovaladığı inşaatta hırsızlık yaptı.

Kaçan güvercini kovaladığı inşaatta hırsızlık yaptı.

SAMSUN – Samsun’da bir kişi, kaçan güvercini kovaladığı inşaat alanından hırsızlık yaptığı sırada polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesine bağlı Kışla Mahallesi’nde bulunan bir inşaatta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, beslediği güvercinlerden Ç.Ü. inşaat halindeki binaya kaçarak inşaatta açık oda görünce inşaata giderek güvercinini aldı ve arabanın anahtarını görünce 110 lira para , 1.500 lira pahasına kehribar tesbih, sigara ve 30 dolar, 40 avro ve arabada cüzdan. 300 dolar çaldı.

Şikayet üzerine İlyasköy Mesut Yılmaz Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alınan Ç.U., “Güvercin besliyorum. Güvercinim inşaata kaçtı. Güvercini inşaattan alırken yerde açık oda gördüm” dedi. inşaatın katında.Girdiğimde araba anahtarı ve tespih vardı onu aldım.Aracın yan kapısında cüzdan vardı.Yaptığım hırsızlıktan pişmanım” dedi.

Emniyetteki sorgusunun ardından bugün Samsun Adliyesi’ne sevk edilen Ç.Ü, çıkarıldığı mahkemece elektronik kelepçeli yatılı tutuklu olarak tutuklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu