Haber

Josef De Souza’dan depremzedelere anlamlı ziyaret: Evlat edinebilirim

Hatay’da büyük tahribata yol açan sarsıntılar sırasında enkaz altında kalan 13 yaşındaki Beşiktaş taraftarı Arda Can Övün, depremin 128. saatinde ekiplerin yoğun çalışmasının ardından kurtarıldı. Kurtarma ekibinin Arda’ya moral vermesi için görüştüğü Beşiktaş forması için siyah-beyazlı kulüple irtibata geçildi. Daha sonra Josef de Souza, genç taraftarları görmek ve formasını teslim etmek için Adana’ya gitti.

ÇOCUKLARDA MORAL VAR

Hatay’da enkazdan kurtarılan Arda’nın Adana’da tedavi altına alındığını öğrenen Beşiktaş’ın Brezilyalı futbolcusu, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, “Selamlar Arda. Adana’dayım, formayı getirdim. . Kucak dolusu sevgiler.” ifadelerini kullandı. Josef bugün Arda Can Övün’ü hastanede ziyaret ederek formasını verdi. Çocuklar için oluşturulan oyun parkını ziyaret ederek onlarla fotoğraf çektiren Souza, depremzedelere büyük moral verdi.

“ONLARI YALNIZ BIRAKMAYIN”

Çocuklar konusunda duyarlı olunması gerektiğini belirten De Souza, “Burada çalışan, istekli ve yetkili herkese depremzedeleri burada güzel bir şekilde ağırladıkları için teşekkür ediyorum. Herkes elinden geleni yapıyor, gördüm. Bunu, teşekkür ederim. Tüm Türkiye’ye vermek istediğim tek söz bu çocuklaradır: “Kendinize iyi bakın. ifadeleri kullandı.

BİR KIZ EVLENDİREBİLİRİM

Öte yandan depremde ailesini kaybeden bir kızı evlat edinmeyi düşündüğünü söyleyen Brezilyalı futbolcu, “Türkiye’de evlat edinme süreçlerine katılmak isteyenler için devletin bir internet sitesi açtığını öğrendim. . Kim bilir, Mersin gezimde ailemiz için bu kız hakkında bir işaret alabilirim. söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu