Teknoloji

eFootball™ 2023’te “Futbol Festivali” Başladı

40 Ulusal Kadrodan oluşan yepisyeni bir turnuva ve bir dizi sonlu vadeli aktiflik eFootball™’da sizleri bekliyor

Konami Digital Entertainment Co., Ltd. bugün yaptığı açıklamada eFootball™ 2023‘ün “2. Sezon”a girdiğini ve kimileri bugün prestijiyle başlayan “Futbol Festivali” temalı bir dizi aktiflik ve kampanya düzenleyeceğini duyurdu.

Oyuna eklenenler ortasında sonlu müddetliğine çevrimdışı “Trial Match” (Deneme Maçı) ve çevrimiçi “Dream Team” (Rüya Takımı) modlarında seçilebilen toplam 40 Ulusal grup ve Japonya, Brezilya, Arjantin ve Fransa’nın “Milli Takım Paketleri” bulunuyor.

Kullanıcıların mevcut 46 ulusal gruptan biri olarak oynayabileceği yapay zekaya karşı bir turnuva aktifliği olan “Uluslararası Kupa Deneyimi”nın yanı sıra 1 milyar eFootball™ Coins toplam ödül havuzlu oyuncuların kendi uluslarını temsil ettiği bir meydan okuma aktifliği olan “eFootball™ Uluslararası Kupası” da eFootball™ 2023’te devam ediyor.

“Deneme Maçı”nda artık 40 ekip var

eFootball™ 2023 çevrimdışı mod kapsamında yer alan “Deneme Maçı”, oyunseverlerin 40 ulusal kadrodan birini seçip oynayabilmesi için sonlu bir mühlet oyunda. Kadroların tam listesine yandaki linkten göz atabilirsiniz: konami

Bu ekipler 16 Kasım Çarşamba’dan 2023 şubat ortasına dek oynanabilir durumda.

Ayrıca konsol oyuncularının eFootball™ keyfini arkadaşlarıyla rahatlıkla çıkarabilmesi için 2v2 maçlar bundan bu türlü çevrimdışı olarak da oynanabilecek.

“Uluslararası Kupa Deneyimi” devam ediyor

2022’nin dünya çapında kıran kırana geçen futbol takvimine hürmet duruşu niteliğindeki “Uluslararası Kupa Deneyimi” (“International Cup Experience”), eFootball™ 2023‘e geliyor. Bu tecrübe, 46 ülkeden oyuncuların yapay zekaya karşı rekabet etmesini ve hem küme basamaklarında hem de eleme tiplerinde rekabet ederek dünya futbolunun tepesine oynamasını sağlayacak.

Bu tecrübe 17 Kasım Perşembe ile 12 Ocak 2023, Perşembe tarihleri ortasında devam edecek.

Ayrıca kullanıcıların 1 milyardan fazla eFootball™ Coins kazanabileceği “eFootball™ International Cup” da halihazırda devam ediyor!

“eFootball™ International Cup” 20 Ekim Perşembe gününden bu yana devam etmekte ve 17 Aralık Cumartesi günü sona erecek.

Yeni Ulusal Ekip Paketleri

Farklı oyun tecrübesine sahip eFootball™ oyuncularına yardımcı olmak için dört Ulusal Ekip Paketi daha kullanıma sunuldu. Bu paketler, her ülkeden 11 oyuncu içerecek ve acemi oyuncuların birinci 11 takımlarının daha güçlü olmasını sağlayacak. Tecrübeli eFootball™ oyuncularıysa bu sayede “Rüya Kadrolarını daha da güçlendirme fırsatına sahip olacak.

Yayınlanan Ulusal Ekip Paketleri şunları içeriyor:

Ulusal Paket: Fransa 2022 (Kasım)

Ulusal Paket: Arjantin 2022 (Kasım)

Ulusal Paket: Brezilya 2022 (Kasım)

Ulusal Paket: Japonya 2022 (Kasım)

Her Ulusal Ekip Paketi, Efsanevi kartların yeni teması olan “Big Time” kartı olarak görünecek bir oyuncuyu da içerecek.

“Big Time” Nedir?

“Big Time”, “Efsanevi” eFootball™ oyuncu kartlarının yeni temasıdır. Bu kartlar eski ya da yeni oyunculara ilişkin olabilir ve özel kart dizaynıyla oyuncuların alandaki en unutulmaz anlarına bir hürmet duruşu niteliğinde. Bu da kullanıcıların bu anları eFootball™ 2023‘te potansiyel olarak yine yaratmasına (veya daha iyisini yapmasına) imkan sağlayacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu